Neler yeni

Trade Markets

Arif

Moderator
Moderatör
TRADE MARKETS İLE FOREX TİCARETİ

6,6 trilyon dolarlık devasa forex piyasasına katılın.

Dünyanın en önde gelen finansal savaş alanında, kazanıp kaybetmenize zırhınız ve silahlarınız karar verir. Trade Markets sizi rekabetçi ticaret koşulları, çok çeşitli sezgisel ticaret araçları ve eksiksiz eğitim paketleri ile donatır. Olağanüstü destek alın, forex ticareti becerilerinizi ve bilginizi keskinleştirin ve refaha giden yolda ticaret yapın!

Saat Başı Destek

Trade Markets müşteri destek ekibi, haftanın beş günü, günde 24 saat sohbet, telefon ve e-posta yoluyla birden çok dilde size yardımcı olmaya hazırdır.

Tamamen Düzenlenmiş ve Yetkili

Ticaret Piyasaları NBH Markets, 208/13 sayılı lisans ile Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CySEC) tarafından lisanslanır ve düzenlenir.

Güvenli

Özel fonlar en üst düzey bankalarda ayrı hesaplarda tutulur; Veriler en son SSL teknolojileri ile şifrelenir ve GDPR'ye göre işlenir.

En İyi Forex Ticaret Araçları

Forex piyasaları her zaman değişir. Maksimum çok yönlülük için Tüccarınızın Araç Kutusunu açın. Her zaman sürprizlere hazırlıklı olun; her zaman aksiyonları fırsata dönüştürmeye hazır olun.

TİCARET PLATFORMLARI

Başarılı bir CFD ticaret deneyimi için tam özellikli bir ticaret terminali bir gerekliliktir. Ticaret piyasaları tüccarları, dünyaca ünlü ticaret platformu MetaTrader 4'ün çok yönlülüğünün tadını çıkarır.

Ticaret Piyasaları MT4 Web Ticareti: Web Tarayıcısı Erişilebilirliğine Aşılanmış Masaüstü Çok Yönlülüğü.

Ticaret Piyasaları MT4 Masaüstü: Gelişmiş Araçlar ve Özelleştirme Arayan Tüccarlar İçin En Çok Tercih Edilen Platform.

Ticaret Piyasaları MT4 Mobil: Hareket Halindeyken Ticaret Yapın, Nerede Olursanız Olun, İstediğiniz Zaman Piyasalara Erişin.

TİCARET ARAÇLARI

Günlük Piyasa Haberleri

Güne, günün en önemli ticari olayları hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlayan bir piyasa brifingi ile başlayın.

Ekonomik Takvim

Gün için önceden planlanmış piyasa etkinliklerine göz atın ve en iyi analistlerin tahminlerini keşfedin.

Profesyonel İçgörüler

Favori döviz çiftlerinizin derinliklerine inin ve deneyimli profesyonellerin gelecekleri hakkında ne düşündüklerini görün.

Ticaret Merkezi Hedefleri

MT4 platformu için çok yönlü bir eklenti, piyasalarda gerçek zamanlı sinyaller alın ve işlemleriniz için profesyonel düzeyde bilgiler uygulayın.

FOREX EĞİTİMİ

Trade Markets olarak özgürlüğün güçle, gücün de bilgiyle geldiğine inanıyoruz. Bir tüccar olarak kişisel gelişiminizi desteklemek için piyasa uzmanlarımız sizin için çok çeşitli eğitim materyalleri hazırladı.

Giriş Kursları

Bilginizi değerlendirin, kendinizi rahat hissettiğiniz yerden başlayın.

Ticarete Giriş

İlk adımları atmak genellikle zordur. Ticarete giriş kılavuzlarımız, forex ticaretinin temellerini atmak ve kendi başınıza ticarete başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ticarete Nasıl Başlanır

Bilgi güçtür! Temeli attıktan sonra, Profesyonel Olmak serimiz profesyonel düzeyde piyasa analizi, risk yönetimi ve ticaret stratejileri üzerine derslerle ticaretinizi geliştirecektir.

KAPSAMLI KAYNAKLAR

Herhangi bir konuyu öğrenin veya hafızanızı tazeleyin.

Video Kütüphanesi

Forex ticaretinin çeşitli yönlerine ilişkin çok çeşitli konuya özel mini eğitimlere isteğe bağlı olarak erişebilirsiniz.

Makaleler & E-Kitaplar

Forex ticareti dehalarının zihinlerine derinlemesine dalın ve forex ticareti yeteneklerinizi geliştirin.

Forex İnfografikleri

Alım satım işlemlerini sistematik ve anlaşılır bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak görsel adım adım kılavuzlar.

Sözlük

Bir terimin ne anlama geldiğinden emin değil misiniz? Sorunuzu hemen çözmek için yatırım sözlüğümüzü ziyaret edin.

LİSANSLI PORTFÖY YÖNETİMİ

Finansal piyasalarda işlem yapmak veya yatırım yapmak istiyorsunuz ancak yeterli zamanınız yok mu? Trade Markets portföy yönetimi hizmeti aradığınız çözüm olabilir.

Lisanslı Portföy Yönetimi (LPM) Nedir?

Trade Markets Lisanslı Portföy Yönetimi, sınırlı sayıda katılımcısı olan benzersiz bir VIP ticaret hizmetidir. LPM hizmeti, alım satım portföyünüzü yönetmesi için piyasa profesyonelleri ve Trade Markets ekibinden profesyonel bir portföy yöneticisi işe almanıza olanak tanır.

Neden LPM'nin VIP Üyesi Olmalıyım?

Başarılı ticaret, kapsamlı öğrenme, sürekli piyasa analizi ve devam eden risk yönetimi süreçleri gerektirir. Günlük alım satım sorumluluklarınızı profesyonel bir tüccara devredin ve yüzlerce saatlik zamanınızdan tasarruf edin. Potansiyel olarak finansal getiri elde etmenin yanı sıra, yatırımınızın bir başka getirisini de zaman kazanın.

Web Sitesi
www.trademarkets.eu