Neler yeni

Hikaye Benim Hikayem

seyfullahşimsek

New member
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba ben Seyfullah Şimşek
1990 yılında Ankara/Mamakta dogdum buyudum. Ailemin durumu cok ıyı degıldı Mamakta gecekonduda yasıyordum ailem ile birlikte. Maddi durumlardan dolayıda üniversiteye filanda gidemedim lise bitince oto tamirhanesinde calısmaya basladım. Orada calısırken bır Adamla tanıstım adı Ahmet. Ahmet abinın durumu şükür hepimizden iyiydi ve herhangi bir iştede çalışmıyordu. Bigün sohbet ederken bu değirmenin suyu nerden akıyor dıyede merak edip sordum oda bana Forex işleriyle uğraşıyorum dedı ve detaylı anlatmaya basladı ılk basta aklıma yatmadı ama bana yardımcı olacagını soleyerek yatırım danısmanın telefon numarasını verdı. 2 gün sonra aradım adamı sagolsun cok ılgılendı detaylı anlattı o gun metatrader üzerınden bır demo hesap acıp nasıl ıslem yapacagmı gosterdi.Ertesi gün bizim dükkandan 2 bin tl avans aldım ve gercek hesap actık. Yatırım Uzmanın dedıgı ıslemlerı yaptım ve ertesı gun o para nereedyse 5 bın tl oldu, parayı hemen cekıp gerı 3 bın daha attım tabı işlerin ters gittiği dönemlerde oldu kayıplarda yasadım ama kârım hep fazlaydı. bole bole para kazanmaya basladım. Su ankı halımıde sorarsanız artık Tamirhanede işçi olarak calısmıyorum sadece bu ıslerle ugrasıyorum ve Mamakta bir gecekonduda degıl Oranda rezidansta oturuyorum.

bozdoğan

New member
Kullanıcı
Benim ki bir başarı hikayesimi bilmiyorum ama benim hikayem şu: Ben normalde sabah 9 aksam 5 arası calısmaya karşı bir insanım ve sisteme karşı çıkanlardanım. Ben ihtiyacım kadar Forex yapıyorum aylık bana yetecek parayı hedefliyorum. Tabi her zaman evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor. Kayıplarda yaşadığım oldu ancak genele baktığımızda kârım daha fazla.Bu işin en güzeli tarafı da kumsalda güneşlenirken bile para kazanabilirim. Böle güzel bir sistem varken neden çalışıyım ki... 3 yıldırda bu şekilde yaşıyorum

küçükbalcı

New member
Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu forex borsa işlerinden hiç anlamazdım memur adamım ben... bi deniyelim dedik millet ne yaparsa onu yapmaya başladım ama buda yalnısmıs bıraz para kaybedınce anlıyor insan.... İnat ettim dedim öğrenicem yapan nasıl yapıyor gıttım egıtım videoları filan izledim... İşte o zaman uygun risk yönetiminin önemini ve bir para birimi tablosunu nasıl düzgün bir şekilde okuyacağımı öğrendim. Ayrıca bu tarz işlemlerde herkese uyan tek bir yaklaşım olmadığını ve farklı yatırımcıların farklı stratejileri olduğunu öğrendim. Dersi aldıktan sonra forex ticaretinde para kazanmaya başladım ve o zamandan beri geriye bakmadım.