Neler yeni

Admiral Fx

Kadir

Moderator
Moderatör

Neden Admiral Fx?

Öğrenmek
Eğitim
Ücretsiz web seminerleri ve uzmanlarla canlı işlem seansları, kapsamlı Forex kursları ve çok daha fazlası ile CFD ticareti ve borsalara yatırım hakkında bilgi edinin.

Ticaret
Ticaret
Herhangi bir piyasa yönünde kaldıraçla işlem yapın ve daha fazla fırsat yakalarken işlem fonlarınızı çoğaltın.
Yatırım
Yatırım
Hisse Senetleri ve ETF'lerle yatırım yapmanın ve çeşitlendirmenin klasik yolunu tercih ediyorsanız, modern teknolojiyi kullanın ve binlerce enstrümana yatırım yaparken avantaj elde edin.

Finansal araçlar. Birinci Sınıf Koşullar.​

Amiraller, müşterilere binlerce alım satım aracıyla ticaret yapma ve yatırım yapma fırsatları sunar
Hisse Senetleri ve ETF'ler , Forex çiftleri , endekslerdeki CFD'ler , emtialar ve tahviller ve kripto para birimleri dahil .
Admirals, bir Doğrudan İşleme (STP) sağlayıcısıdır, yani ultra hızlı bir piyasa yürütme deneyimidir. Aktif tüccarlar, rekabetçi spreadlerimiz ve komisyonlarımız için bizi tercih ediyor.
Piyasadaki en gelişmiş alım satım ve yatırım yazılımını kullanarak sorunsuz işlem yönetimi ile değer sağlarken alım satım maliyetlerini uygun tutmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Finansal eğitimi destekliyoruz​

Müşterilerimize ticaret ve yatırımın ötesinde hizmetler sunuyoruz.
Finans dünyası göz korkutucu olabilir, ancak doğru eğitim desteğiyle müşterilerimiz bilinçli kararlar verebilir.
İster ticaret ve yatırım dünyasında yeni başlayan biri olun, ister günlük trendlerin zirvesinde olmayı seven bu alanda uzman olun, Admirals her ikisine de özenle seçilmiş çevrimiçi kurslarımız, seminerlerimiz, web seminerlerimiz , ticaret podcast'leri ve eğitim makalelerimiz aracılığıyla bilgi sağlar. .
Ayrıca, akıllıca ticaret yapmak için müşterilerimizi günlük yatırım haberleri ve analizleriyle güncel tutuyoruz. E-kitaplardan öğrenin, günlük alım satım ve yatırım haberleri, video eğitimleri, FX kursları ve çok daha fazlasıyla bir adım önde olun.

Birleştiriyoruz
Birleştiriyoruz
Ticareti, yatırımı ve kişisel finansı birleştiriyoruz.

Basitleştiriyoruz
Basitleştiriyoruz
Paranızı nasıl yöneteceğinizi ve ticaret ve yatırım hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebileceğinizi basitleştiriyoruz.

Bağlanıyoruz
Bağlanıyoruz
Küresel uzmanlığımız, erişimimiz ve teklifimiz ile dünyayı birbirine bağlıyoruz.

Admirals Marketde Nelerin Ticaretini Yapabilirim ?​

Binlerce finansal araçla işlem yapabilir ve yatırım yapabilirsiniz. Forex, Endeks CFD'leri, Hisse CFD'leri, Tahvil CFD'leri ve Emtia CFD'leri ile işlem yapın. Bunun da ötesinde, EURUSD, GBPUSD, USDCHF ve USDJPY gibi en iyi döviz çiftleriyle işlem yapabilirsiniz. ETF'lerde veya CAC40 gibi Endekslerde CFD ticareti yapmayı mı tercih edersiniz? Seni koruduk!

Lisanslar​

Amiraller İngiltere, Kıbrıs, Güney Afrika, Avustralya, Ürdün ve Estonya'da lisanslıdır. Mali düzenlemelere uymaya kendimizi adadık ve şeffaflık, sorulara yanıt verme ve adil ticaret ve yatırım koşulları ile müşterilerimizin huzurunu sağlamak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Hizmet​

Admirals Müşteri Hizmetleri departmanı, müşterileri küresel olarak kendi yerel dillerinde destekler. Sohbet desteği, yatırımcıların sorularına hızlı yanıtlar için müşterinin Tüccar Odasında bulunur.

1661440589768.png